SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
210 000 €
(4 118 € / m²)
Prodaja
2
1
51 m²
Katarina, Grad Rijeka

spavaća soba2
stan51 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Prodaje se stan na Potoku, površine 51.62 m². Ovaj funkcionalno raspoređen stan sastoji se od prostrane dnevne sobe, udobne manje sobe, kuhinje, sprem...

Ostalo
Dob ponude: 307dana
Ažurirano: 84dana

Lokaliteti

Katarina, Grad Rijeka
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Millennium nekretnine exclusive

Siniša Romić

Slični oglasi

Slično u inozemstvu