SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
279 500 €
(4 110 € / m²)
Prodaja
3
1
68 m²
Srdoči, Grad Rijeka

spavaća soba3
stan68 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteDa
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

U zapadnom dijelu Rijeke u izgradnji je vrhunski stambeno - poslovni kompleks s predviđenim završetkom gradnje na jesen 2026. godine.

Ostalo
Dob ponude: 338dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Srdoči, Grad Rijeka
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Codex nekretnine

Sandra Vrsalović

Slični oglasi

Slično u inozemstvu