SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
266 000 €
(2 742 € / m²)
Prodaja
3
1
97 m²
Brajda, Grad Rijeka

spavaća soba3
stan97 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Prodaje se 3-sobni stan površine 97.45 m2 u naravi od 108m2, smješten u neposrednoj blizini centra grada.
Raspored obuhvaća tri sobe, kuhinju, izbu, ...

Ostalo
Dob ponude: 371dana
Ažurirano: 369dana

Lokaliteti

Brajda, Grad Rijeka
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Four nekretnine d.o.o.

Dora Komadina

Slični oglasi

Slično u inozemstvu