SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
140 000 €
(2 258 € / m²)
Prodaja
3
1
62 m²
Turnić, Grad Rijeka

spavaća soba3
stan62 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

U ponudi je stan ukupne površine 62.32 m2, smješten na prvom katu manje stambene zgrade s pogledom na more.
Stan ima ulaznu verandu, a sastoji se od ...

Ostalo
Dob ponude: 389dana
Ažurirano: 53dana

Lokaliteti

Turnić, Grad Rijeka
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Four nekretnine d.o.o.

Margareta Žunić

Slični oglasi

Slično u inozemstvu