SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
269 000 €
(2 360 € / m²)
Prodaja
4
2+
114 m²
Katarina, Grad Rijeka

spavaća soba4
stan114 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

CASA BELLA NEKRETNINE iz ponude izdvaja namješten četverosoban stan površine 114 m², smješten na trećem katu zgrade u samom centru Rijeke. Lokacija je...

Ostalo
Dob ponude: 395dana
Ažurirano: 181dana

Lokaliteti

Katarina, Grad Rijeka
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

CASA BELLA NEKRETNINE

Dorian Vicić, mag.oec

Slični oglasi

Slično u inozemstvu