SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
675 000 €
(6 888 € / m²)
Prodaja
4
1
98 m²
Kozala, Grad Rijeka

spavaća soba4
stan98 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Kaiser Immobilien Vam predstavlja stan na drugom katu Ville koji predstavlja istinsku oazu luksuza, komfora i sofisticiranog dizajna. S ukupnim prost...

Ostalo
Dob ponude: 400dana
Ažurirano: 400dana

Lokaliteti

Kozala, Grad Rijeka
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

KAISER-IMMOBILIEN D.O.O.

Silvija Blažić

Slični oglasi

Slično u inozemstvu