Popis ponuda
15
15
15
415 000 €
(2 842 € / m²)
Prodaja
3
1
146 m²
Srdoči, Grad Rijeka
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
3
stan
146 m²
kupaonice
Opis
PROSTRANA ETAŽA KUĆE NA SRDOČIMA S POGLEDOM NA CIJELI KVARNER
Na atraktivnoj lokaciji na Srdočima prodaje se prostrana etaža kuće s prekrasnim panora...
Prikaži puni opis
Parametri
Oprema i značajke
Klimatizacija
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
402dana
Ažurirano:
192dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Srdoči, Grad Rijeka
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.