SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
217 940 €
(4 112 € / m²)
Prodaja
2
1
53 m²
Grad Pula

spavaća soba2
stan53 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Two Bedroom Ground Floor Apartment with Private Garden for Sale in Pula, Stinjan, 800 Meters from a Wonderful Beach!Are you looking for a modern home ...

Ostalo
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Grad Pula
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ADRIONIKA INTERNATIONAL CONSULTANCY

Jelena Stolz

Slični oglasi

Slično u inozemstvu