SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
259 000 €
(2 698 € / m²)
Prodaja
4
1
96 m²
Grad Pula

spavaća soba4
stan96 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

ISTRA, PULA - Prostrani četverosoban stan u centru s vlastitim parkingom

Prodaje se prostran i funkcionalan trosoban stan ukupne površine 98 m², smj...

Ostalo
Dob ponude: 1dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Grad Pula
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Dux nekretnine d.o.o.

Gordan Kirac

Slični oglasi

Slično u inozemstvu