SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
170 000 €
(3 148 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
54 m²
Ulica Bože Gumpca, Grad Pula

spavaća sobaatypical
stan54 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Na prodaju je moderan dvosobni stan površine 54,09 m2, smješten na prvom katu zgrade s ukupno četiri kata u atraktivnom dijelu Pule, Monvidal. Stan se...

floor, other
Dob ponude: 30dana
Ažurirano: 30dana

Lokaliteti

Ulica Bože Gumpca, Grad Pula
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Imperium-immobiliare d.o.o

Nikola Popović

Slični oglasi

Slično u inozemstvu