SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
255 000 €
(3 148 € / m²)
Prodaja
3
1
81 m²
Grad Pula

spavaća soba3
stan81 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Istra, Pula, Veli Vrh

Na prodaju je moderan stan u novogradnji na Velom Vrhu u Puli, na mirnoj lokaciji okruženoj zelenilom i šumom, svega oko 4 km o...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

TerasaOtvoreni dnevni boravakKatPrirodno svjetlo

Ostalo
Dob ponude: 121dana
Ažurirano: 25dana

Lokaliteti

Grad Pula
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Diamond Realestate

Ured Pula

Slični oglasi

Slično u inozemstvu