SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
436 787 €
(5 139 € / m²)
Prodaja
4
2+
85 m²
Valkarin, Grad Poreč

spavaća soba4
stan85 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Poreč – Prostran trosoban stan s dvije kupaonice i garažom, na odličnoj lokaciji blizu mora

Na svega 800 metara od mora i centra Poreča, smješten u m...

Ostalo
Dob ponude: 353dana
Ažurirano: 54dana

Lokaliteti

Valkarin, Grad Poreč
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Diamond Realestate

Dimitar Vasilev

Slični oglasi

Slično u inozemstvu