SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 660 000 €
(6 975 € / m²)
Prodaja
5
2+
238 m²
Grad Opatija

spavaća soba5
stan238 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

U ponudi je luksuzan stan u vrhunskoj novogradnji u Opatiji s panoramskim pogledom!

Ova luksuzna dvoetažna nekretnina prostire se na prizemlje i prvi...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Grad Opatija
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Four nekretnine d.o.o.

Predrag Maras

Slični oglasi

Slično u inozemstvu