SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
365 000 €
(5 000 € / m²)
Prodaja
2
1
73 m²
Grad Opatija

spavaća soba2
stan73 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Kaiser Immobilien sa ponosom predstavlja izuzetan moderan stan smješten na jednoj od najpoželjnijih lokacija u prekrasnoj Opatija. Ova elegantna nekre...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Grad Opatija
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

KAISER-IMMOBILIEN D.O.O.

Ivana Gašparini

Slični oglasi

Slično u inozemstvu