SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
880 000 €
(10 353 € / m²)
Prodaja
3
1
85 m²
Grad Opatija

spavaća soba3
stan85 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

OPATIJA, CENTAR - Luksuzni dvoetažni stan u povijesnoj vili, 86m2

U samom središtu Opatije, gotovo na dodir mora i legendarne šetnice Lungomare, prod...

Ostalo
Dob ponude: 5dana
Ažurirano: 5dana

Lokaliteti

Grad Opatija
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Dux nekretnine d.o.o.

Arijana Traub

Slični oglasi

Slično u inozemstvu