SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
499 000 €
(4 845 € / m²)
Prodaja
4
2+
103 m²
Grad Opatija

spavaća soba4
stan103 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Svijetao trosoban stan uz more s pogledom na more, tri balkona i garažom u Ičićima
Idealna obiteljska rezidencija, elegantan drugi dom ili sigurna inv...

Ostalo
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Grad Opatija
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

KAISER-IMMOBILIEN D.O.O.

Jirka Nerad

Slični oglasi

Slično u inozemstvu