SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
850 000 €
(10 000 € / m²)
Prodaja
3
1
85 m²
Grad Opatija

spavaća soba3
stan85 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Ekskluzivna duplex rezidencija u povijesnoj vili u srcu Opatije

Smješten u jednoj od prepoznatljivih opatijskih povijesnih vila na glavnoj gradskoj a...

Ostalo
Dob ponude: 5dana
Ažurirano: 5dana

Lokaliteti

Grad Opatija
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

KAISER-IMMOBILIEN D.O.O.

Jirka Nerad

Slični oglasi

Slično u inozemstvu