SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
200 000 €
(2 817 € / m²)
Prodaja
3
1
71 m²
Grad Opatija

spavaća soba3
stan71 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

U ponudi imamo mladalački stan u visokom potkrovlju novije zgrade. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa blagovaonicom i kuhinjom, dvije spavaće sobe,...

Ostalo
Dob ponude: 7dana
Ažurirano: 7dana

Lokaliteti

Grad Opatija
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

OPATIJA NEKRETNINE d.o.o.

Gordana Rabak

Slični oglasi

Slično u inozemstvu