SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
840 000 €
(8 155 € / m²)
Prodaja
3
2+
103 m²
Grad Opatija

spavaća soba3
stan103 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Na prodaju luksuzan stan smješten u prizemlju manje stambene zgrade sa svega tri stana, funkcionalnog rasporeda 2S+DB, sveukupne površine 103 m².

Ostalo
Dob ponude: 76dana
Ažurirano: 17dana

Lokaliteti

Grad Opatija
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Mololongo Realestate

Filip Popović

Slični oglasi

Slično u inozemstvu