SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
685 200 €
(6 526 € / m²)
Prodaja
2
2+
105 m²
Grad Opatija

spavaća soba2
stan105 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Exclusive apartment in a new building with sea view, shared pool, garage in Opatija centre, mere 500 meters from the sea!Sale of a beautiful modern ne...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

PogledTerasaOtvoreni dnevni boravakTuš kabinaZaseban wcKuhinjski aparatiDrveni podPločiceVisoki stropoviNakon renovacijePrirodno svjetloModerni stil

Ostalo
Dob ponude: 197dana
Ažurirano: 54dana

Lokaliteti

Grad Opatija
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ADRIONIKA INTERNATIONAL CONSULTANCY

Jelena Stolz

Slični oglasi

Slično u inozemstvu