SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
650 000 €
(5 417 € / m²)
Prodaja
3
2+
120 m²
Grad Opatija

spavaća soba3
stan120 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartment 250m from the Sea in the Heart of Opatija!This ground-floor apartment is part of a charming, well-maintained historic villa located in the c...

Ostalo
Dob ponude: 199dana
Ažurirano: 56dana

Lokaliteti

Grad Opatija
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ADRIONIKA INTERNATIONAL CONSULTANCY

Jelena Stolz

Slični oglasi

Slično u inozemstvu