SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
634 000 €
(7 287 € / m²)
Prodaja
3
2+
87 m²
Grad Opatija

spavaća soba3
stan87 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Exceptional boutique complex in Icici with swimming pool, garage, elevator offers 3-bedroom apartment!It is positioned in a very private and green are...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

TerasaDrveni podPogledPločiceVisoki stropovi

Ostalo
Dob ponude: 206dana
Ažurirano: 63dana

Lokaliteti

Grad Opatija
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ADRIONIKA INTERNATIONAL CONSULTANCY

Jelena Stolz

Slični oglasi

Slično u inozemstvu