SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
580 000 €
(4 715 € / m²)
Prodaja
3
2+
123 m²
Grad Opatija

spavaća soba3
stan123 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Impresssive apartment in Opatija on Vl.Nazora street with sea views!Total area is 123 sq.m. There is additionally storage space, parking and part of t...

Ostalo
Dob ponude: 203dana
Ažurirano: 60dana

Lokaliteti

Grad Opatija
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ADRIONIKA INTERNATIONAL CONSULTANCY

Jelena Stolz

Slični oglasi

Slično u inozemstvu