SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
500 000 €
(1 748 € / m²)
Prodaja
2
1
286 m²
Grad Opatija

spavaća soba2
stan286 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Fantastic apartment offer in Opatija with panoramic sea views!Apartment offers basement of 50 sq.m. (for garage) and first floor of 136 sq.m. with won...

Ostalo
Dob ponude: 204dana
Ažurirano: 61dana

Lokaliteti

Grad Opatija
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ADRIONIKA INTERNATIONAL CONSULTANCY

Jelena Stolz

Slični oglasi

Slično u inozemstvu