SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
785 815 €
(5 694 € / m²)
Prodaja
2
2+
138 m²
Grad Opatija

spavaća soba2
stan138 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Luxurious apartment in a new residence in Opatija just 100 meters from the sea, of central location, close to Ambassador hotel.Total surface is 138 sq...

Ostalo
Dob ponude: 204dana
Ažurirano: 14dana

Lokaliteti

Grad Opatija
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ADRIONIKA INTERNATIONAL CONSULTANCY

Jelena Stolz

Slični oglasi

Slično u inozemstvu