Popis ponuda
20
20
20
410 000 €
(4 556 € / m²)
Prodaja
4
1
90 m²
Nova cesta, Grad Opatija
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
4
stan
90 m²
kupaonice
Opis
VOLOSKO– trosobni stan s 2 jedinice, terasom i pogledom na more
Prodaje se potpuno renoviran trosobni stan površine 87 m², smješten u samom centru Vo...
Prikaži puni opis
Parametri
Oprema i značajke
Klimatizacija
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
339dana
Ažurirano:
65dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Nova cesta, Grad Opatija
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.