SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
260 000 €
(4 727 € / m²)
Prodaja
1
2+
55 m²
Grad Omiš

spavaća soba1
stan55 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Moderan i potpuno renoviran dvoetažni apartman površine 55 m² smješten je u prvom redu uz more, tik uz rivu u Kaštelima, u autentičnoj kamenoj kući ko...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Grad Omiš
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Broker-Grupa d.o.o.

Broker agencija za nekretnine

Slični oglasi

Slično u inozemstvu