SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
184 000 €
(4 488 € / m²)
Prodaja
1
1
41 m²
Grad Novigrad

spavaća soba1
stan41 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteDa
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Na prodaju: Stan blizu mora u Novigradu – 41 m²

Predstavljamo šarmantan stan na atraktivnoj lokaciji, idealan za miran život ili kao investicija za...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Grad Novigrad
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Alma Dom

Azra Valjevac

Slični oglasi

Slično u inozemstvu