Popis ponuda
7
7
7
463 000 €
(5 202 € / m²)
Prodaja
4
2+
89 m²
Grad Novalja
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
4
stan
89 m²
kupaonice
2+
Opis
Stara Novalja - prodaje se stan (S3), ukupne površine 88,75 m2, na prvom katu novogradnje na ekskluzivnoj lokaciji, iznad same plaže.
Sastoji se od ...
Prikaži puni opis
Parametri
Oprema i značajke
Klimatizacija
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
3dana
Ažurirano:
3dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Grad Novalja
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.