SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
850 500 €
(6 032 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
141 m²
Put Draga I, Grad Nin

spavaća sobaatypical
stan141 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Zadar - Zaton, prodaje se trosobni apartman od 141,75 m2 na drugom katu stambenog objekta sa ukupno osam apartmana izgrađenog 2025 godine, kvalitetna ...

Ostalo
Dob ponude: 437dana
Ažurirano: 29dana

Lokaliteti

Put Draga I, Grad Nin
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

FUTURA NEKRETNINE

Petra Vučković

Slični oglasi

Slično u inozemstvu