SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
590 000 €
(5 086 € / m²)
Prodaja
3
2+
116 m²
Na Placu, Grad Krk

spavaća soba3
stan116 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Casa Bella nekretnine iz ponude izdvaja apartman u mjestu Vrbnik na otoku Krku.
Stambeni prostor ima ulazni hodnik, dnevni prostor s kuhinjom, blago...

Ostalo
Dob ponude: 468dana
Ažurirano: 45dana

Lokaliteti

Na Placu, Grad Krk
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

CASA BELLA NEKRETNINE

Dean Slavić

Slični oglasi

Slično u inozemstvu