SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
205 000 €
(4 556 € / m²)
Prodaja
2
1
45 m²
Na Placu, Grad Krk

spavaća soba2
stan45 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Prodaje se stan na odličnoj lokaciji na prvom katu zgrade sa ukupno 9 stanova.

Stan se sastoji od hodnika, kupaonice, spavaće sobe i dnevnog

Ostalo
Dob ponude: 473dana
Ažurirano: 473dana

Lokaliteti

Na Placu, Grad Krk
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Remax centar nekretnina

Jelena Sindičić

Slični oglasi

Slično u inozemstvu