SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
350 000 €
(3 017 € / m²)
Prodaja
4
2+
116 m²
Grad Kaštela

spavaća soba4
stan116 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Na prodaju moderan stan u novogradnji u Kaštel Starom, smješten u prizemlju manje stambene zgrade, idealan za obiteljski život ili kao investicija za ...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Grad Kaštela
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

SAJN Nekretnine

Sajn Nekretnine

Slični oglasi

Slično u inozemstvu