SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
158 000 €
(2 358 € / m²)
Prodaja
3
1
67 m²
Grad Karlovac

spavaća soba3
stan67 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteDa
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Karlovac - U ponudi komforan dvosoban stan ukupne površine 67,06 m2 na predivnoj lokaciji u gradskoj četvrti Rakovac, nadomak glavnog gradskog kupališ...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Grad Karlovac
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Codex nekretnine

Nataša Tvrdinić

Slični oglasi

Slično u inozemstvu