SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
530 000 €
(2 978 € / m²)
Prodaja
5
2+
178 m²
Milna, Grad Hvar

spavaća soba5
stan178 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Agencija za nekretnine Angelus nekretnine Vam nudi na prodaju apartmane u Milni sa zasebnim ulazom, parkingom, pogledom na more i zajedničkim korišten...

Ostalo
Dob ponude: 423dana
Ažurirano: 422dana

Lokaliteti

Milna, Grad Hvar
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Angelus nekretnine d.o.o.

Tanja Lucić

Slični oglasi

Slično u inozemstvu