SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
485 000 €
(4 042 € / m²)
Prodaja
3
2+
120 m²
Grad Crikvenica

spavaća soba3
stan120 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

U mirnom dijelu Dramlja, svega 600 metara pješice od mora i plaže, nalazi se ovaj atraktivan dvoetažni stan smješten u kvalitetnoj novogradnji iz 2025...

Ostalo
Dob ponude: 273dana
Ažurirano: 28dana

Lokaliteti

Grad Crikvenica
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Relax nekretnine d.o.o

Domagoj Margeta

Slični oglasi

Slično u inozemstvu