SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
385 000 €
(4 185 € / m²)
Prodaja
2
1
92 m²
Trg Sv. Frane, Grad Cres

spavaća soba2
stan92 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

OSTROV CRES, CRES - Moderní byt s vlastní zahradou PŘÍLEŽITOST NA CRESU!! Ve výstavbě je moderní novostavba pouze se 3 bytovými jednotkami. Nachází se...

Nenamješten
Dob ponude: 164dana
Ažurirano: 164dana

Lokaliteti

Trg Sv. Frane, Grad Cres
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Nemovitosti Chorvatsko s.r.o.

Ratko Turčić

Slični oglasi

Slično u inozemstvu