SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
515 000 €
(4 292 € / m²)
Prodaja
4
2+
120 m²
Sveti Sidar, Grad Cres

spavaća soba4
stan120 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

U PRODAJI JE STAN NA DRUGOM KATU, vrlo kvalitetne novogradnje OZNAKE S2.4, od 120 m2 i ima ukupno tri sobe, kuhinju, 2 kupaone i lijepu lođu. U naravi...

Ostalo
Dob ponude: 342dana
Ažurirano: 342dana

Lokaliteti

Sveti Sidar, Grad Cres
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Sendi Real Estate

Sendi Vinski

Slični oglasi

Slično u inozemstvu