SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
720 000 €
(3 830 € / m²)
Prodaja
4
1
188 m²
Sveti Sidar, Grad Cres

spavaća soba4
stan188 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteDa
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Predstavljamo vam ekskluzivnu ponudu vrhunskih stanova u novogradnji na predivnom otoku Cresu. Ova jedinstvena nekretnina sastoji se od tri moderne ku...

Ostalo
Dob ponude: 415dana
Ažurirano: 414dana

Lokaliteti

Sveti Sidar, Grad Cres
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

No.1 Nekretnine

Gordana Grgat

Slični oglasi

Slično u inozemstvu