SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
390 000 €
(3 939 € / m²)
Prodaja
3
1
99 m²
Sveti Sidar, Grad Cres

spavaća soba3
stan99 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Na otoku Cresu, u sklopu suvremene novogradnje smještene svega 300 metara od obale, nalazi se ovaj funkcionalan i atraktivan dvosobni stan u prizemlju...

Ostalo
Dob ponude: 420dana
Ažurirano: 302dana

Lokaliteti

Sveti Sidar, Grad Cres
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

My Adriatic d.o.o.

Igor Popović

Slični oglasi

Slično u inozemstvu