SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
95 920 €
(3 997 € / m²)
Prodaja
1
1
24 m²
ბათუმი

spavaća soba1
stan24 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteDa
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Představujeme vám investiční studio v prestižním projektu Silk Towers by Kengo Kuma & Associates, který vzniká na jedné z nejlepších adres v Batumi - ...

Nenamješten
Dob ponude: 22dana
Ažurirano: 21dana

Lokaliteti

ბათუმი

Građanski sadržaji

MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski

Zurab Sidamon-Eristavi

Slični oglasi

Slično u inozemstvu