SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
235 000 €
(3 561 € / m²)
Prodaja
1
2+
66 m²
Ομήρων Κατοχής, Δήμος Ζακύνθου

spavaća soba1
stan66 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Welcome to Secreto Luxury Apartments, a premium residential development by Phoenix Development in collaboration with TEKO Construction, located in the...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

Otvoreni dnevni boravakKuhinjski aparatiPametni uređajiDrveni podVisoki stropoviNakon renovacijePrirodno svjetloModerni stilNamještenoTerasaKatPogled

Ostalo
Dob ponude: 159dana
Ažurirano: 39dana

Lokaliteti

Ομήρων Κατοχής, Δήμος Ζακύνθου
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

jm real estate

Slični oglasi

Slično u inozemstvu