SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
285 000 €
(3 132 € / m²)
Prodaja
2
1
91 m²
28ης Οκτωβρίου, Δήμος Τριφυλίας

spavaća soba2
stan91 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeNovogradnja
podrumNe
terasaNe

Opis

Διαμέρισμα Προς Πώληση, όροφος: 1ος, στην περιοχή: Κυπαρισσία. Το εμβαδόν του ακινήτου είναι 91 τ.μ. και βρίσκεται σε οικόπεδο 500 τ.μ.. Αποτελείται α...

Ostalo
Dob ponude: 63dana
Ažurirano: 63dana

Lokaliteti

28ης Οκτωβρίου, Δήμος Τριφυλίας
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

REMAX PROPERTIES INVESTMENT KALAMATA

Slični oglasi

Slično u inozemstvu