SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
180 000 €
(2 250 € / m²)
Prodaja
2
1
80 m²
Βασιλίσσης Όλγας, Δήμος Θεσσαλονίκης

spavaća soba2
stan80 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartment for sale in Mpotsari of Thessaloniki - Center for 180.000€ (Listing No 16-31). Another property brought to you by KA.ZA.properties. Located ...

Ostalo
Dob ponude: 100dana
Ažurirano: 100dana

Lokaliteti

Βασιλίσσης Όλγας, Δήμος Θεσσαλονίκης
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

KAZAPROPERTIES

Kaza Properties

Slični oglasi

Slično u inozemstvu