SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
580 000 €
(4 874 € / m²)
Prodaja
3
2+
119 m²
Αθήνών - Σουνίου, Δήμος Σαρωνικού

spavaća soba3
stan119 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Kalyvia Thorikou, Lagonisi: FOR SALE under construction maisonette of 119 sq.m on a plot of 240 sq.m with a 20 sqm pool with a sea view and a distance...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Αθήνών - Σουνίου, Δήμος Σαρωνικού
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Kostas Vlachos Real Estate

Vlachos Konstantinos

Slični oglasi

Slično u inozemstvu