SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
150 000 €
(1 500 € / m²)
Prodaja
3
2+
100 m²
28ης Οκτωβρίου, Δήμος Πετρούπολης

spavaća soba3
stan100 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

For sale apartment of 100 sq.meters in Athens. The apartment is situated on the 1st floor. It consists of 2 bedrooms, living room with kitchen, one sh...

Električni
Dob ponude: 5dana
Ažurirano: 5dana

Lokaliteti

28ης Οκτωβρίου, Δήμος Πετρούπολης
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Grekodom Development

Slični oglasi

Slično u inozemstvu