SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
260 000 €
(5 909 € / m²)
Prodaja
3
2+
44 m²
Λακωνίας, Δήμος Περιστερίου

spavaća soba3
stan44 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

For sale under construction apartment of 44 sq.meters in Athens. The apartment is situated on the ground floor. It consists of 2 bedrooms, living room...

Namješteno
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Λακωνίας, Δήμος Περιστερίου
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Grekodom Development

Grekodom Development

Slični oglasi

Slično u inozemstvu