SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
275 000 €
(5 851 € / m²)
Prodaja
2
2+
47 m²
Ψαρών, Δήμος Πειραιώς

spavaća soba2
stan47 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

For sale under construction apartment of 47 sq.meters in Athens. The apartment is situated on the 5th floor. It consists of one bedroom, living room w...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Ψαρών, Δήμος Πειραιώς
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Grekodom Development

Slični oglasi

Slično u inozemstvu