SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
200 000 €
(1 980 € / m²)
Prodaja
2
1
101 m²
Ελικώνος, Δήμος Πειραιώς

spavaća soba2
stan101 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Πειραιάς, Καμίνια Διατίθεται προς πώληση φωτεινό διαμέρισμα 3ου ορόφου, συνολικής επιφάνειας 101 τ.μ., σε σύγχρονη πολυκατοικία τεσσάρων επιπέδων κατα...

Plin
Dob ponude: 54dana
Ažurirano: 54dana

Lokaliteti

Ελικώνος, Δήμος Πειραιώς
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ISQM Real Estate

Slični oglasi

Slično u inozemstvu