SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
90 000 €
(1 125 € / m²)
Prodaja
2
1
80 m²
Σιατίστης, Δήμος Νεάπολης - Συκεών

spavaća soba2
stan80 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartment for sale in Alsos, Sikies of Thessaloniki - Suburbs for 100.000€ (Listing No 10-651). Another property brought to you by KA.ZA.properties. L...

Nenamješten
Dob ponude: 92dana
Ažurirano: 74dana

Lokaliteti

Σιατίστης, Δήμος Νεάπολης - Συκεών
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

KAZAPROPERTIES

Kaza Properties

Slični oglasi

Slično u inozemstvu